0

Акумуляторні збірки (battery pack)

Виберіть підкатегорію

Акумуляторні збірки

На нашому сайті Ви можете ознайомитись з асортиментом акумуляторних збірок, придбати вже готову збірку або замовити виготовлення акумуляторної батареї з необхідними характеристиками. Наші майстри можуть виготовити акумуляторні збірки різних конфігурацій і рівнів складності. Для замовлення виготовлення акумуляторних зборок пишіть на info@keeppower.com.ua або viber +380500222111

У запиті вкажіть:

1. Конфігурацію збірки у просторі, фото або схему з'єднання;
 
2. Номінальний вольтаж і ємкість, з яких елементів необхідно виготовити, робочі струми;
 
3. Необхідні роз'єми і дроти із зазначенням довжини, термоусадка та ін. витратні матеріали;
 
4. Необхідність установки плати захисту (для li-ion).

Збірки виготовляються тільки з наших акумуляторів!

Аккумуляторные сборкиСоединения из двух и более аккумуляторов - аккумуляторные сборки - позволяют увеличить емкость или напряжение батареи и тем самым увеличить время работы устройства на аккумуляторах.

З'єднання з двох і більше акумуляторів - акумуляторні збірки - дозволяють збільшити ємність або напругу батареї і тим самим збільшити термін її служби на акумуляторах.

Коли кілька акумуляторів з'єднуються позитивним полюсом до негативного полюса іншого - таке з'єднання називається послідовним і дозволяє домогтися збільшення  напруги при збереженні ємності, фактично загальна напруга збірки складається з напруг усіх акумуляторів. Якщо збірка акумуляторів будується за таким типом, то всі акумулятори потребують баллансування, так як навіть акумулятори одного виробника мають різні характеристики і різний час заряду.

Якщо заряджати несбаллансовану збірку, то один з акумуляторів зарядиться трохи швидше, а інший довше, що може привезти до перезаряду акумуляторів, швидкому їх зносу і зменшенню часу терміну служби всієї збірки. Тому в таких збірках використовується балансування, яка вирівнює напругу на всіх акумуляторах і заряджає їх однаково.

Коли кілька акумуляторів в збірці з'єднуються позитивними полюсами до позитивних, а негативними до негативних - виходить паралельне з'єднання. Таким чином можна підвищити ємність акумуляторної збірки при збереженні напруги. Балансування з'єднання в цьому випадку не потрібно.

Часто використовуються збірки з різними типами з'єднань для досягнення необхідного рівня ємності і напруги батареї.

Всі акумуляторні збірки повинні виготовлятися або виробниками або професійними компаніями, так як самостійно виготовити надійну акумуляторну збірку у вас не вийде. І тому є кілька причин:

  • Пайка контактів повинна проводитися дуже акуратно, так як літій-іонні акумулятори на переносять тривалого нагрівання. У таких випадках для з'єднання клем часто використовуються рідкоземельні магніти або спеціальні фіксатори для акумуляторів.
  • Акумуляторні складання необхідно комплектувати з пристроєм захисту від перезаряду або занадто великого розряду. Такими пристроями комплектуються професійні акумуляторні збірки.