0

Доставка і оплата

Способи оплати замовлень

  • Наложений платіж (мінімальна сума від 500 грн), без адресної доставки), клієнт оплачує суму за доставку і повернення грошей (оформлення + 2% від суми замовлення);
  • Банківським переказом на рахунок ФОП;
  • Можливий прийом платежів за безготівковим розрахунком, з усіх питань і замовленнями звертатися на email: info@keeppower.com.ua 

Способи доставки

  • Доставка Новою Поштою (товар зберігається 5 днів на складі перевізника);
  • Доставка Укрпоштою Експрес(товар зберігається 7 днів на складі перевізника);
  • Доставка в країни ЄС, інші країни Європи (товар не відправляється у Білорусь і Росію).

Порядок оформлення замовлень

Після здійснення замовлення Вам на email прийде лист з даними на замовлення, а також з Вами зв'яжеться наш менеджер і узгодить умови оплати і доставки. При замовленні накладеним платежем замовлення має бути підтверджено по телефону.

УВАГА! Після оформлення замовлення - обраний товар бронюється за Вами на добу (це не поширюється на вихідні дні). Якщо оплата не проводиться протягом цього часу, то бронь знімається, а замовлення анулюється.

Замовлення оформлені і сплачені до 13-00 відправляються день в день компаніями-перевізниками! 

Час відправки товару зі складу - до 1 дня. Час доставки залежить від режиму роботи компанії перевізника. Послуги транспортних компаній сплачує клієнт у момент отримання товару у своєму місті.

УВАГА! При отриманні продукції в неналежному кількості, або неналежному стані, магазин обмінює товар тільки при повідомленні про його невідповідність безпосередньо в момент отримання продукції на відділенні Нової пошти. Будь-які зауваження щодо товару після моменту отримання магазином не приймаються. Обмін і повернення товарів належної якості Повернення і обмін товарів належної якості провадиться протягом 14 днів з дня продажу відповідно до законодавства України.

Діючі акції!

При замовленні на сайті з передоплатою (без накладеного платежу) на суму від 1000 грн - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА до відділення будь-якій обраної компанії-перевізника.