0

Акумулятори Li-ion із захистом

Виберіть підкатегорію

Литий-ионные аккумуляторы, применяются для различных целей, но в основном для фонарей. Самый распространенный типоразмер это 18650, который используется в большинстве качественных светодиодных фонарях.

Літій-іонні акумулятори, застосовуються для різних цілей, але найбільш частіше в ліхтарях. Найпоширений типорозмір це 18650, який використовується в більшості якісних світодіодних ліхтарях. 

Елементи живлення з платами захисту мають найбільш досконалу систему запобігання акумулятора від перезарядження / розряду. У схемі плати використовується ключ на польовому транзисторі, який при досягненні на елементі живлення напруги 4,3 В відкривається і тим самим перериває процес заряду. Крім того, наявний термозапобіжник, який при нагріванні батареї до 90 градусів від'єднує ланцюг її навантаження, забезпечуючи їй термозахист.

Keeppower - це провідний виробник, дистриб'ютор та експортер акумуляторів з платами захисту. Серед стратегічних партнерів Keeppower такі постачальники як: Sanyo, Sony, Panasonic, LG, Samsung і т.д.
Плати захисту, які встановлюються на акумулятори вироблені в Японії компанією Seiko.

Всесвітньовідомі бренди випускають тільки промислові елементи живлення. Плати захисту на елементи встановлюються в Китаї т.к. китайці адаптували промислові акумулятори li-ion 18650 для побутових цілей. Особливе значення при придбанні акумуляторів із захистом потрібно звертати на характеристики плати т.к. більшість плат мають слабкі показники працездатності і відповідно не можуть повною мірою забезпечити збереження акумулятора. У продажу часто можна зустріти акумулятори типорозміру li-ion 18650 в прозорій термоусадці без вказівки виробника - це класичний китайський ноунейм, невідомо хто поставив плату і з якими характеристиками. Найчастіше ці плати не дозволяють повністю використовувати ресурс акумулятора через свої характеристики.
Порівняти можна тут вибравши акумулятори ідентичною ємкості.

Літій-іонні акумулятори з захистом

Захист акумуляторів призначений для збільшення терміну його служби і правильного процесу зарядки. У схемі захисту Li-ion аккумялятора встановлюється спеціальний польовий транзистор, який автоматично припиняє заряд батареї при досягненні напруги в 4,3 В, також додатково використовуються елементи термальною захисту акумулятора від перегріву понад 90 ° С.
 
У деяких акумуляторах і акумуляторних збірках встановлена ??схема захисту від повного розряду, яка відстежує напругу батареї і відключає її від навантаження, якщо напруга менше 2,5 В.
 
Захист в невеликому акумуляторі реалізований у вигляді невеликої плати, яка знаходиться в самому акумуляторі в області його катода. Відмінною особливістю таких акумуляторів є те, що в разі поломки цієї плати, акумулятор і далі можна використовувати як звичайний елемент живлення без захисту.
 
Літій-іонні акумулятори зазвичай виробляються великими компаніями без застосування плати захисту, а вже після допрацьовуються. Плата захисту мінімальна і зовсім небагато збільшує загальний розмір акумулятора, фактично на 2-3 мм. Збільшення розміру в більшості випадків не позначається на на роботі пристрою, завдяки наявності подпружиненного мінусового контакту.
 
Купити акумулятори з захистом можна у різних виробників, але перевагу слід віддавати тільки перевіреним брендам, які давно присутні на ринку, щоб Ви завжди змогли купити аналогічний акумулятор про запас, отримати консультацію та підтримку, підібрати правильне зарядний пристрій до акумулятора.