0

Про нас

Компанія «Keeppower Україна» є дистриб'ютором на території України продукції Keeppower, а також:

  • дистриб'ютор виробника зарядних пристроїв та ліхтарів XTAR;
  • ділер виробника зарядних пристроїв MIBOXER.

Всі представлені на сайті акумулятори є оригінальними тому що закуповуються у дочірніх фірм компаній виробників або замовляються на виробництвах під власною торговою маркою "Молния". Це обумовлює низькі ціни і гарну якість продукції для споживачів. Також наші майстри виготовляють акумуляторні батареї за індивідуальними замовленнями.

Keeppower – це провідний виробник, дистрибютор та експортер літій-іонних акумуляторів з платами захисту. Серед стратегічних партнерів Keeppower такі постачальники, як: Sanyo, Sony, Murata, Panasonic, LG, Samsung та інші.

Всесвітньовідомі бренди випускають тільки промислові елементи живлення. Плати захисту на елементи встановлюються в Китаї т.к. китайці адаптували промислові акумулятори для побутових цілей. Особливе значення при придбанні акумуляторів із захистом потрібно звертати на характеристики плати т.к. більшість плат мають слабкі показники працездатності і відповідно не можуть повною мірою забезпечити збереження акумулятора. У продажу часто можна зустріти акумулятори типорозміру 18650 у прозорій термоусадці без вказівки виробника - це класичний китайський "ноунейм", невідомо хто поставив плату і з якими характеристиками. Найчастіше ці плати не дозволяють повністю використовувати ресурс акумулятора через свої характеристики.

Плати захисту, які встановлюються на акумулятори вироблені в Японії. Вся продукція проходить перевірку на відповідність заявленим характеристикам.

СертифікатиСертифікатиСертифікати