Samsung ICR18650-22F 2200 mAh - 4,4А
  • Виробник: Samsung
  • Артикул: 10033
  • Товар відсутній
    Кількість
    0 відгуків
    Доступні способи доставки
    Доставка Новою Поштою
    Доставка Укрпоштою
    Доступні способи оплати
    Оплата карткою Visa
    Оплата карткою MasterCard
    Оплата Liqpay
    Оплата при отриманні
    * обрати спосіб доставки / оплати Ви можете під час оформлення замовлення
    Ємкість мін: 2150 mAh
    Li-Ion елемент: Samsung ICR18650-22F
    Напруга номінальна: 3,6
               повний заряд: 4,2В
               повний розряд: 2,75В
    Максимальний безперервний розрядний струм - 4.4А
    Максимальний зарядний струм - 2,2 А
    Температура заряду: 0 to 45 C
    Температура експлуатації: -20 to 60 C
    Внутр. опір (імпеданс 1 кГц): < 50мОм
    Розміри: 18,4 х 65 мм
    Вага: 44.5гр
    Цикли заряд / розряд: падіння ємкості до 70% від номіналу після 300 циклів
    datasheet
    Тест акумулятора
      Увага: дані Li-Ion акумулятори не можна заряджати понад 4,2В і розряджати нижче 2,75В Порушення цих умов може призвести до пошкодження незахищеного Li-io акумулятора. Будь ласка, враховуйте ці обмеження при експлуатації. На незахищені Li-ion акумулятори гарантійні умови і умови обміну / повернення не поширюються!
    Samsung, ICR18650-22F, 18650, 2200 mAh, Li-ion
    Параметры
    Размеры Длина - 65 мм Диаметр - 18,4 мм Масса - 44,5 г